Основний сувальдний замок HORST HR-06S лівий (Китай)
2 199 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 236813
- +380 (63) 357-04-74Інтернет-магазин
Врізний сувальдний замок HORST HR-06S лівосторонній
HR-06S — сувальдний замок призначений для вхідних дерев’яних і металевих лівих дверей. Замок має язичок, тому використовується як основний запірний механізм для дверей товщиною від 40 до 60 мм. Замикання відбувається трьома ригелями (діаметр — 18 мм) з повним виходом 40 мм. З внутрішнього боку замок може бути закритий на нічну засувку або на ключ.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Тип встановлення — врізний.
- Замок для лівосторонніх дверей товщиною від 40 до 60 мм.
- Фіксатор — металевий.
- Матеріал замка — сталь.
- Габаритні розміри — 135x146x30 мм;
- Лицьова планка — 245x35 мм;
- Механізм замикання — сувальдний.
- Кількість сувальд — 6 шт.
- Кількість ригелів — 3, діаметр ригеля — 18 мм; вихід засуву — 40 мм.
- У комплект входить 5 ключів.
- Міжосьова відстань — 42 мм.
- Бексет — 66,5 мм.

Продукція компанії HORST має високу естетичну цінність і здобула визнання у всьому світі. Продукція Horst представлена великим асортиментом моделей запірних механізмів, для виготовлення яких застосовуються надійні матеріали (високоякісна нержавіюча сталь, латунь тощо). Виготовлена продукція контролюється на всіх етапах виробництва. Відмінною особливістю бренду HORST є поєднання якості продукції, стильного дизайну та доступної ціни.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horst |
| Країна виробник | Китай |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Міжосьова відстань | 42 мм |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 66 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 199 ₴












